top of page
Jonathan Weber
Jonathan Weber

21 Kas Paz

|

mindfulTALKS- ZOOM

Jonathan Weber

21 Kasım | Mindful Yoga

Kayıtlar Kapandı
Diğer Etkinlikleri Gör

Saat ve Yer

21 Kas 2021 21:00 GMT+3 – 22 Kas 2021 22:30 GMT+3

mindfulTALKS- ZOOM

Etkinlik Hakkında

Mindful yogayı, terapötik ve dönüştürücü unsurlar olarak mindfulness ve şefkati yoga pratiğine nasıl entegre edeceğinizi anlatan bir akşam için Uluslararası öğretmen Jonathan Weber'e katılın. Bu aynı zamanda Türkiye'de ilk kez sunulacak olan Mindful Yoga Eğitmenliğinin tanıtımı olacak.

Bu etkinlik profesyonel bir tercüman tarafından simultane Türkçe çeviri ile gerçekleşecektir. Katılımcılara atılacak olan yönerge dahilinde tercihe göre İngilizce veya Türkçe dinleme seçeneği olacaktır.

Bu Atölye Hakkında

Mindful yoga, Budist ve yoga geleneklerinin düşünceye dayalı uygulamalarında ve sinirbilim, psikoloji ve fizik tedavi alanındaki modern araştırmalarda temellenir. Kanıtlanmış ve bilimsel olarak doğrulanmış yöntemlerde, Mindful yoga, nefesi ve bedeni kullanarak derin gevşeme ve meditasyon durumlarına erişmenin etkili bir yoludur. Sistemdeki sağlıksız stresin kaynaklarını anlamak, duygularla çalışarak psikolojik ıstırabı dönüştürmek ve olumsuz düşünce veya davranış kalıplarını olumlu, bilinçli seçimler yapma özgürlüğüne yeniden programlamak için destekleyicidir.

Jonathan Weber Kimdir?

E-RYA 500, sertifikalı bir Mindful Therapeutic yoga eğitmenidir ve MBSR/MBCT (Mindfulness Temelli Stres Azaltma/Bilişsel Terapi) eğitimi almıştır. Aslen ABD'li olan Jonathan, 30 yılı aşkın bir süredir yoga ve meditasyon yapıyor ve 2006'dan beri Norveç'te eğitmenlik yapıyor. Modern, kanıta dayalı yoga terapisi ve farkındalık eğitimini Budist geleneklerindeki uzun deneyimiyle birleştiriyor. Kendi öğretmenleri arasında Chokyi Nyima Rinpoche, Lama Surya Das, Ani Tsering Chodron, Ram Dass ve Gangaji bulunmaktadır.

Jonathan, Norveç'te mindfulness'ın yoga ile entegrasyonunda öncü olmuştur. Oslo Yoga stüdyosu aracılığıyla ilk Mindful Yoga Education'ı kurdu, 2015'te Oslo'ya Mindful Yoga'yı tanıttı ve 2006'da yoga öğrencilerine mindfulness/şefkat meditasyonu öğretmeye başladı. Aynı zamanda Maja Thune ile birlikte terapist ve program geliştirici oldu. Norveç'te terapötik yoga eğitmeni eğitimi, mindfulness ve yoganın psikiyatride terapötik bir araç olarak kullanılmasını sağlar. Yıllarca önde gelen inzivalar, eğitimler, atölye çalışmaları ve sınıflar boyunca Jonathan sakin, açık yürekli varlığı ve bilgeliği ile tanınır hale geldi.

Bu bilet sadece Jonathan Weber  için "Mindful Yoga" konulu 21 Kasım 2021 tarihinde, 21.00 - 22.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik için geçerlidir.

*Kayıt olduktan sonra mailinize e-biletiniz gelmektedir. Biletinizin sol alt kısmında etkinliğe giriş bağlantı bilgileri yer almaktadır.

Biletler

  • Mindful Yoga

    Bu bilet Jonathan Weber'in "Mindful Yoga" isimli atölyesi için geçerlidir.

    ₺250,00
    Vergi: +₺45,00 Vergi
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page