top of page
Zümra Atalay
Zümra Atalay

18 Nis Paz

|

mindfulTALKS- ZOOM

Zümra Atalay

18 Nisan | Bireysel Terapide Mindfulness

Kayıtlar Kapandı
Diğer Etkinlikleri Gör

Saat ve Yer

18 Nis 2021 10:00 – 17:00

mindfulTALKS- ZOOM

Etkinlik Hakkında

Prof. Dr. Zümra Atalay

MEF Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü öğretim üyesidir. Mindfulness Eğitmenidir. 2014 yılında Mindfulness Institute Türkiye’yi kurmuştur. Temel çalışma alanı bilinçli farkındalık (mindfulness), bilinçli farkındalık temelli terapiler, şefkat (compassion) ve şefkat temelli terapilerdir. Doktora tezi de bu iki konu üzerinedir. TUBITAK bursu ile misafir öğretim üyesi olarak bulunduğu Rochester Üniversitesi Psikoloji Bölümünde “Mindfulness ve Psikolojik İhtiyaçlar” üzerine bir proje yapmıştır. Bu konu ile ilgili Uluslararası indekslerde taranan ve ulusal hakemli dergilerde makaleleri, TUBITAK projeleri, ulusal ve uluslararası kongrelerde bildirimleri, yüksek lisans ve doktora düzeyinde vermiş olduğu dersleri, danışmanlığını yaptığı yüksek lisans ve doktora tezleri bulunmaktadır.iversitede verdiği derslerin ve akademik çalışmaların yanı sıra Mindfulness Institute bünyesinde düzenli aralıklarla MBSR (Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı) ve MBCT (Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi)  grup çalışmaları, yurt içi ve yurt dışından alanında uzman kişiler ile çeşitli alanlara yönelik mindfulness eğitimleri ve eğitici eğitmenlikleri düzenlemektedir. Ayrıca kurumlara yönelik eğitimler ve bireysel terapi seansları vermektedir. Aynı zamanda Mindfulness ve Şefkat ile ilgili 4 kitabın yazarıdır.

Eğitim 2 oturumdan oluşacaktır. Eğitim süresi toplamda 6 saattir.

 • İlk Oturum: 10:00-13:00
 • Mola
 • İkinci Oturum:14:00-17:00

Bu bilet sadece Prof. Dr. Zümra Atalay için "Bireysel Terapide Mindfulness" konulu 18 Nisan 2021 tarihinde, 10.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik için geçerlidir.

*Kayıt olduktan sonra mailinize e-biletiniz gelmektedir. Biletinizin sol alt kısmında etkinliğe giriş bağlantı bilgileri yer almaktadır.

Biletler

 • Bireysel Terapide Mindfulness

  Bu bilet Prof. Dr. Zümra Atalay'ın "Bireysel Terapide Mindfulness" eğitimi için geçerlidir.

  ₺500,00
  Vergi: +₺40,00 Vergi
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page