top of page
Gökçe Bulgan
Gökçe Bulgan

09 Nis Cum

|

mindfulTALKS- ZOOM

Gökçe Bulgan

9 Nisan | İş yerinde Mindfulness

Kayıtlar Kapandı
Diğer Etkinlikleri Gör

Saat ve Yer

09 Nis 2021 19:00 – 20:30

mindfulTALKS- ZOOM

Etkinlik Hakkında

Doç. Dr. Gökçe Bulgan

Gökçe Bulgan, Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programından lisans ve yüksek lisans derecelerinden sonra Purdue Üniversitesi Danışma Psikolojisi Programından doktora derecesini aldı. Eğitimi sırasında Boğaziçi ve Purdue Üniversitelerinde araştırma görevlisi olarak çalıştı. Doktora eğitimini takiben Boğaziçi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi ve MEF Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yaptı. Araştırmaları yoğunlukla psikolojik iyi oluş, iş-aile konuları ve çift ilişkisi üzerine odaklanan Gökçe Bulgan, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda eğitim vermekte, bilimsel araştırma yapmakta, bilimsel ve popüler yazı yayımlamaktadır. Elma Yayınevi’nce yayımlanan Mutluluk 2.0 kitabının eş-yazarıdır.   Gökçe Bulgan uzmanlığını aldığı 2006 yılından bu yana Türkiye’de ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çok sayıda bireye, çifte ve aileye psikolojik danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. EMDR Enstitüsü onaylı eğitim ve süpervizyonlarını Seattle, ABD’de tamamlamış EMDR terapistidir. ICEEFT ve Duygu Odaklı Birey, Çift ve Aile Terapileri Derneği’ne bağlı duygu odaklı çift terapistidir. Merkezi San Francisco, ABD’de olan Search Inside Yourself Liderlik Enstitüsü onaylı mindfulness temelli duygusal zeka ve liderlik becerileri geliştirme programının sertifikalı eğitmenidir. Amerika’da Purdue Üniversitesi Danışma ve Rehberlik Merkezi, Family Services Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Washington Üniversitesi Öğrenci Sağlık Merkezi gibi pek çok kurumda psikolojik danışmanlık hizmetleri veren Gökçe Bulgan, 2013 yılından bu yana İstanbul’da kurduğu Lumina Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde iyi oluşu artırmaya yönelik Türkçe ve İngilizce psikolojik danışma, atölye çalışmaları ve kurumsal eğitim hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Bu etkinlik sadece Doç. Dr. Gökçe Bulgan için "İş yerinde Mindfulness" konulu 9 Nisan 2021 tarihinde, 19.00 - 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik için geçerlidir. 

Biletler

  • İş yerinde Mindfulness

    Bu bilet Doç. Dr. Gökçe Bulgan'ın 9 Nisan 2021'de 19.00-20.30 saatleri arasında gerçekleştireceği konuşması için geçerlidir.

    ₺150,00
    Vergi: +₺12,00 KDV
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page