top of page
Melike Acar
Melike Acar

Fri, Mar 26

|

mindfulTALKS- ZOOM

Melike Acar

26 Mart | ​Çocuk ve Ebeveyn İlişkisine Dair: Marangoz Mu Olmak İstiyorsun, Bahçıvan Mı?

Kayıtlar Kapandı
Diğer Etkinlikleri Gör

Saat ve Yer

Mar 26, 2021, 7:00 PM – 8:00 PM GMT+3

mindfulTALKS- ZOOM

Bu Etkinlik Hakkında

Dr. Öğr. Üyesi Melike Acar

Melike Acar, lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden aldıktan sonra yüksek lisans çalışmaları için ABD’ye gitmiştir. Yüksek Lisans derecesini San Francisco Eyalet Üniversitesi’nde Gelişim Psikolojisi alanında tamamlamış, kültürel bağlamın kendilik algısı üzerine etkileri konulu araştırmalar yapmıştır. Doktora çalışmasını Kaliforniya Üniversitesi Berkeley’de İnsan Gelişimi ve Eğitim alanında tamamlamıştır. 2012-2017 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yarı-zamanlı öğretim üyesi olarak dersler vermiş ve Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Politikaları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde araştırmacı olarak çalışmıştır. Eylül 2017'den itibaren tam zamanlı olarak MEF Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde Dr. Öğretim Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Araştırma alanları ahlaki ve toplumsal sorgulamanın gelişimi, toplumsal cinsiyet  ve kültürel normların sorgulanması ve kapsayıcı eğitim uygulamaları olan Melike Acar Jean Piaget Topluluğu üyesidir.

Bu etkinlik sadece Dr. Öğr. Üyesi Melike Acar için 26 Mart 2021 tarihinde, 19.00 - 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek "Çocuk ve Ebeveyn İlişkisine Dair: Marangoz Mu Olmak İstiyorsun, Bahçıvan Mı?" isimli etkinlik için geçerlidir. 

Biletler

  • ​Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi

    Bu bilet Dr. Öğr. Üyesi Melike Acar'ın 26 Mart 2021'de 19.00-20.30 arası gerçekleşecek "​Çocuk ve Ebeveyn İlişkisine Dair: Marangoz Mu Olmak İstiyorsun, Bahçıvan Mı?" isimli konuşması için geçerlidir.

    TRY 150.00
    Tax: +TRY 12.00 Vergi
    Sale ended

Total

TRY 0.00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page