top of page
Günter Hudasch
Günter Hudasch

Mon, Feb 08

|

mindfulTALKS- ZOOM

Günter Hudasch

8 Şubat | Mindful Liderlik

Saat ve Yer

Feb 08, 2021, 8:00 PM – 9:30 PM GMT+3

mindfulTALKS- ZOOM

Bu Etkinlik Hakkında

Günter Hudasch, Almanya MBSR-MBCT Eğitmenleri Derneği’nde’ 2005 yılında kuruluşundan beri başkanlık yapmaktadır. Uzun yıllar örgütsel gelişim alanında çalışmıştır. 1998’de bir yönetim danışmanlığı şirketi olan Julia Augustine&Partner’a katılmış ve örgütsel gelişim, koçluk ve danışmanlık alanında uzmanlaşmıştır. Örgütsel gelişim, NLP, Gestalt Terapi ve psikoterapik danışmanlık alanında eğitimler almıştır. MBSR ile 2000 yılında çalışmaya başlamış ve kendi eğitici eğitmenliğini IMA’dan (Institute for Mindfulness-Based Approaches) almıştır. Günter Hudasch, birçok MBSR programına eğitmenlik yapmıştır. Şirketlere mindful liderlik programları ve mindfulness eğitimleri düzenlemektedir. Almanya, Leipzig’de bulunan Sosyal Sinirbilim Max-Planck-Enstitüsü’nde mindfulness eğitmenliği yapmaktadır.

*Bu etkinlik profesyonel bir tercüman tarafından simultane Türkçe çeviri ile gerçekleşecektir. Katılımcılara mail ile gönderilecek olan yönerge dahilinde tercihe göre İngilizce veya Türkçe dinleme seçeneği olacaktır.

Bu bilet sadece Günter Hudasch ile "Mindful Liderlik" konulu 8 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek etkinlik için geçerlidir.

*Kayıt olduktan sonra mailinize e-biletiniz gelmektedir. Biletinizin alt kısmında etkinliğe giriş bağlantı bilgileri yer almaktadır.

Biletler

  • Mindful Liderlik

    Bu bilet sadece Günter Hudasch ile "Mindful Liderlik" konulu 8 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek etkinlik için geçerlidir.

    TRY 250.00
    Tax: +TRY 20.00 KDV
    Sale ended

Total

TRY 0.00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page